İletişim Bilgiler

İletişim Formu
Harita

KONTURSEL

Kontur-Sel 1993 yılında kurulmuştur. Firmamız tecrübe ve bilgi birikimi ile teknolojideki gelişmelere paralel olarak kendisini daima yenilemiş, kapasitesini sürekli arttırmış, nitelikli personeli ve artan deneyimi ile her zaman kaliteli ve istikrarlı hizmet ve üretim düzeyi hedefi olmuştur.

 

Yurt içi ve yurt dışı projelerinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ve özellikle yurt dışında ülkemizin adını gururla duyurmuş olmanın kazandırdığı misyonu daha da geliştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Şirketimiz son teknoloji ile donatılmış tesislerinde, geniş teknik kadrosuyla üretim yapmaktadır. Teknik kadromuz sürekli olarak sektörel bazda yenilikleri ve Dünya literatürünü takip etmektedir. Almanya SCHÜCO bayisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Kontursel Ltd. Şti. proje tasarımları ve uygulamalarında, strüktürel silikon giydirme cephe sistemi, klasik kapaklı giydirme sistemleri, transparan cephe sistemleri, alüminyum kompozit panel kaplamalar, alüminyum levha kaplamalar, polycarbonate ve cam çatı ışıkları ısı yalıtımlı ve yalıtımsız alüminyum kapı ve pencere, manuel ve otomatik döner kapılar, sürme ve katlanır kapı sistemleri ve cephe sistemleri, giydirme cephe sistemleri kapsamındaki çalışmaları ile sektöre kaliteli hizmet vermeye devam edecektir.